O firmie

Podmiotem gospodarczym obsługującą sklep sieciovo.pl jest firma sieciovo.pl Justyna Szlawska. Działalność zarejestrowana jest w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej w miejscowości Straszyn przy ulicy Jowisza 7/2 nadanym numerem NIP 957-071-62-43 oraz REGON 221607870.

Służymy pomocą klientom indywidualnym, a współpracującym z nami firmom gwarantujemy stałe dostawy markowych produktów i profesjonalną opiekę informatyczno - serwisową.

Zaufało nam już wielu Klientów i mamy nadzieję, że i Państwo dołączą do ich grona.

Doświadczenie i współpraca z większością liczących się na naszym rynku producentów oraz dostawców podzespołów komputerowych jak i własna, wykwalifikowana kadra, pozwala zapewnić naszym klientom najwyższy poziom jakości obsługi i gwarancję opieki posprzedażnej.

Sprzęt który oferujemy naszym klientom jest dostępny w 80% przypadków „od ręki”.

Rozszerzając naszą ofertę o produkty monitoringu IP oraz przechowywania danych chcieliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom i realiom dzisiejszego biznesu – który bez odpowiednio zabezpieczonych i przechowywanych danych jest narażony na coraz częstsze ataki oraz niebezpieczeństwo „przecieku” bezcennych informacji.

Sklep sieciovo.pl powstał specjalnie dla naszych Klientów którym zależy na rozwijaniu swojego miejsca pracy. Chcielibyśmy aby nasz sklep stał się dla Państwa idealnym źródłem zaopatrzenia we wszelkie produkty sieciowe oraz sprzęt związany z wymianą i bezpieczeństwem informacji.

 

adresy e-mail kontaktowe
Pytania o dostępność towaru sklep@sieciovo.pl
Pytania o wysyłkę magazyn@sieciovo.pl
Pytania o serwis i reklamację serwis@sieciovo.pl
 
Telefony kontaktowe
Pytania o dostępność towaru oraz wysyłkę 58 7327395 
Pytania o serwis i reklamację 58 7322766 

 

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij