O firmie

Podmiotem gospodarczym obsługującą sklep sieciovo.pl jest firma out-net.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie  przy ulicy Armii Krajowej 116/3, 81-824 Sopot, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000799463, NIP 5851489127, REGON 384200508,  kapitał zakładowy w kwocie 5.000,00 złotych w całości opłacony

Służymy pomocą klientom indywidualnym, a współpracującym z nami firmom gwarantujemy stałe dostawy markowych produktów i profesjonalną opiekę informatyczno - serwisową.

Zaufało nam już wielu Klientów i mamy nadzieję, że i Państwo dołączą do ich grona.

Doświadczenie i współpraca z większością liczących się na naszym rynku producentów oraz dostawców podzespołów komputerowych jak i własna, wykwalifikowana kadra, pozwala zapewnić naszym klientom najwyższy poziom jakości obsługi i gwarancję opieki posprzedażnej.

Sprzęt który oferujemy naszym klientom jest dostępny w 80% przypadków „od ręki”.

Rozszerzając naszą ofertę o produkty monitoringu IP oraz przechowywania danych chcieliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom i realiom dzisiejszego biznesu – który bez odpowiednio zabezpieczonych i przechowywanych danych jest narażony na coraz częstsze ataki oraz niebezpieczeństwo wydostania się bezcennych informacji.

Sklep sieciovo.pl powstał specjalnie dla naszych Klientów którym zależy na rozwijaniu swojego miejsca pracy. Chcielibyśmy aby nasz sklep stał się dla Państwa idealnym źródłem zaopatrzenia we wszelkie produkty sieciowe oraz sprzęt związany z wymianą i bezpieczeństwem informacji.

 

adresy e-mail kontaktowe

Pytania o dostępność towaru

biuro@out-net.pl

Pytania o wysyłkę

magazyn@out-net.pl

Pytania o serwis i reklamację

serwis@out-net.pl