Kategorie

Zakupy na raty

Wysyłamy za pomocą

------------------------------------------

Router Asus DSL-N55U ADSL2+ Black Diamond

 • Kod: 417
 • Dostępność: Na zamówienie
 • Producent: Asus
 • Cena: 449,00 zł599,00 zł
 • szt.

Dwa gniazda USB 2.0 pozwalają na udostępnianie przez DSL-N55U funkcji drukowania i skanowania w sieci czy pracę jako szybki NAS (dysk sieciowy), gdy podłączone zostanie urządzenie magazynujące. Jest w pełni zgodny z DLNA, może więc pełnić rolę serwera mediów i centrum domowej rozrywki. Każde urządzenie takie jak PS3, iPhone czy Eee Pad może bezprzewodowo strumieniować muzykę i wideo przez DSL-N55U.

W przypadku sieci przewodowych cztery gniazda gigabitowego Ethernetu zapewniają doskonały transfer. Obsługa do 300 tys. sesji danych oznacza, że DSL-N55U ma około 20-krotnie większą przepustowość sieci od innych ruterów domowych. Transmisja danych pozostaje szybka nawet przy dużym obciążeniu rutera, zaś łatwe w użyciu ustawienia QoS dają pewność, że istotny ruch sieciowy – rozmowy VoIP albo gry online – nie jest zakłócany przez pobieranie dużych plików.

Dwa urządzenia w jednym – modem ADSL i ruter Wi-Fi

Zaprojektowany z użyciem najnowszych technologii sieciowych DSL-N55U ma dwa niezależne procesory dla modemu ADSL oraz rutera Wi-Fi, co zapewnia niezwykle szybkie połączenia kablowe i bezprzewodowe. Wyposażony jest w skuteczną, odłączaną antenę Wi-Fi, która jeszcze bardziej zwiększa zasięg sieci bezprzewodowej

Obsługa dwóch częstotliwości zapewnia płynną łączność

Dwukrotnie zwiększ całkowitą przepustowość swej sieci bezprzewodowej i zredukuj zakłócenia Wi-Fi dzięki jednoczesnemu wykorzystaniu w DSL-N55U pasm 2,4 i 5 GHz o sumarycznej szybkości do 600 Mb/s. Podstawowe zadania internetowe w rodzaju przeglądania stron czy pobierania plików odbywają się w pasmie 2,4 GHz, podczas gdy bezprzewodowe przesyłanie treści HD przeprowadzane jest w tym samym czasie w pasmie 5 GHz, dzięki czemu uzyskuje się zoptymalizowaną szybkość i płynne odtwarzanie bez buforowania

 

 

 

Optymalne i stabilne pokrycie sygnałem dzięki AI Radar

ASUS Ai Radar inteligentnie wzmacnia połączenia z urządzeniami bezprzewodowymi. Dzięki dużemu wzmocnieniu uzyskuje się silniejszy sygnał w każdym kierunku i większy zasięg, które przekładają się na wyższy transfer danych.

 

 

 

 

Funkcja podłącz i surfuj oraz bezproblemowe zarządzanie

ASUS EZ UI to intuicyjna konfiguracja rutera bez konieczności użycia instrukcji czy płyt instalacyjnych, więc w ciągu paru chwil jesteś w Internecie. W interfejsie EZ UI Dashboard zgrupowano konfigurację, monitorowanie i zarządzanie siecią. W EZ UI można także skonfigurować telewizję IPTV.

 

 

Zoptymalizuj swą sieć

Czy dużo grasz albo spędzasz większość czasu na strumieniowaniu filmów? Bez względu na to, co zwykle robisz, DSL-N55U utrzymuje całkowitą jakość usług (QoS), pozwalającą na wybór priorytetu ruchu w sieci dla praktycznie każdego rodzaju zadania. Ponadto monitor ruchu sieciowego umożliwia sprawdzenie wykorzystania łącza internetowego w eleganckim, przejrzystym interfejsie graficznym.

 

 

 

Dwa wbudowane wielofunkcyjne porty USB

Dzięki możliwości podłączania urządzeń, obsłudze serwerów FTP, SAMBA, UPnP AV i standardu DLNA, a także dwóm wbudowanym gniazdom USB, udostępnianie danych i korzystanie z sieci w DSL-N55U staje się dużo łatwiejsze. Pobieraj pliki HTTP, FTP oraz P2P na urządzenie magazynujące podłączone do portu USB rutera – przez cały dzień, nawet bez komputera. Co więcej, dwa gniazda USB pozwalają na podłączenie drukarki sieciowej i serwera plików, toteż możesz wykonywać wiele czynności jednocześnie.

 

 

Dwa serwery w jednym – łatwe udostępnianie plików i strumieniowanie filmów

DLNA pozwala na podłączenie do rutera urządzenia magazynującego USB i odtwarzanie plików multimedialnych na nim przechowywanych na komputerach, tabletach, konsolach PS3 i Xbox 360 albo inteligentnych telewizorach. Wystarczą tylko trzy kroki, by założyć serwer FTP do udostępniania danych i korzystania z nich z każdego miejsca, w którym się znajdziesz

  

Duże możliwości multitaskingu z obsługą do 300 000 sesji danych

Obsługa potężnego potoku do 300 tys. sesji danych oznacza, że DSL-N55U ma około 20-krotnie większą przepustowość sieci w porównaniu do konwencjonalnych ruterów, otrzymujesz więc wyjątkowo stabilną wydajność.

 

 

Opis Techniczny:
Kod Producenta DSL-N55U
Przeznaczenie do : ADSL
Porty wan (ilość) 1 szt.
Porty wan (typ) RJ11
Porty lan (ilość) 4 szt.
Porty lan   (typ) RJ45
Porty pozostałe (ilość) 2 szt.
Porty pozostałe (typ) USB
Przepustowość 300 Mbps
Dmz Tak
VoIP Nie
QoS Filtrowanie URL oraz filtrowanie MAC
Możliwości Konfiguracja poprzez oparty na sieci Web interfejs graficzny Aktualizacja oprogramowania sprzętowego Automatyczne wykrywanie VPI/VCI Tworzenie kopii zapasowej i odzyskiwanie konfiguracji Diagnostyka Konfiguracja drukarki
Virtual Server Tak
Protokoły routingu Rip
Zarządzanie Sieciowa konfiguracja interfejsu graficznego UPnP IGD 1.0
Zapora ogniowa Wbudowany firewall NAT i SPI Port, IP packet, URL, filtr MAC 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, Zasięg z 802.1x, obsługa WPS
Zasilanie Wejście prądu przemiennego : 100 ~240 V(50~60HZ) Wyjście prądu stałego : 19 V/1.58 A Zużycie mocy: Max. 30 W
Waga 400 g
Wymiary (wys x szer x gł) 35.5 x 148.8 x 207 mm
Informacje dodatkowe
 • Modem ADSL z dwuzakresowym, bezprzewodowym ruterem gigabitowym N600
 • Zintegrowana brama domowa z niezależnymi procesorami dla modemu i rutera
 • Dwuzakresowa sieć Wi-Fi pozwala na uzyskanie przepustowości do 600 Mb/s
 • Zwiększona wydajność sieci kablowej dzięki 4 gniazdom gigabitowego Ethernetu
 • Automatyczne wykrywanie połączenia ADSL i konfiguracja urządzenia bez płyty CD czy instrukcji
 • Najlepsze połączenia P2P dzięki 300 tys. jednoczesnychsesji danych
 • Udostępnianie plików i drukarek oraz ładowanie tabletów iPad przez dwa wielofunkcyjne porty USB
Dwuprocesorowa brama domowa i centrum rozrywki
ako pierwszy dwuzakresowy ruter Wi-Fi ASUS N600 z modememADSL, DSL-N55U oferuje stylowy wygląd, zaawansowane funkcje oraz łatwą konfigurację, a także doskonałe parametry domowej sieci bezprzewodowej i przewodowej.
Dwa gniazda USB 2.0 pozwalają na udostępnianie przez DSL-N55U funkcji drukowania iskanowania w sieci czy pracę jako szybki NAS (dysk sieciowy), gdy podłączone zostanie urządzenie magazynujące. Jest w pełni zgodny z DLNA, może więc pełnić rolę serwera mediów i centrum domowej rozrywki. Każde urządzenie takie jak PS3, iPhone czyEee Pad może bezprzewodowo strumieniować muzykę i wideo przez DSL-N55U.

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij